Aktuality

16. března 2020

Omezení provozu praktického lékaře Chrást

Akce proběhne:
16. března 2000 – 30. dubna 2020

Omezení  provozu

 

 V souvislosti s epidemií COVID -19 na doporučení SPL čr od pondělí 16.3. omezuji provoz ordinace následovně:

1. všechna neakutní vyšetření se ruší - prevence, vstupní, pracovní, řidičáky, předoperační atd.

2.kontroly práce neschopných s pokračováním PN se ruší, kontroly po onemocněních atd se budou provádět jen ve velmi vážných případech.

3. Očkování se ruší

4. Čekárna bude uzamčena, bude otevírána pro jednotlivé příchozí, sestra bude pravidelně kontrolovat situaci a vpouštět po předchozí domluvě. Pokud potřebujete pouze léky, vhoďte požadavek do naší poštovní schránky VENKU na středisku

5. bude zkrácena ordinační doba pouze na hodiny akutní – tedy to, co máme jako "bez objednání"- z důvodu nutnosti snížení zátěže expozici viru.

6. pacienti s příznaky odpovídajícími COVID -19  se stále mají obracet na KHS a linku 112. NA COVID -19 NEEXISTUJE ŽÁDNÁ SPECIFICKÁ LÉČBA. POKUD NEMÁTE OPRAVDU TĚŽKÝ PRŮBĚH S NUTNOSTÍ INTENZIVNÍ PÉČE, STEJNĚ BUDETE NECHÁNI DOMA V IZOLACI.

7. Vzhledem k obtížím s telefonováním do ordinace, využívejte emailovou komunikaci v co největší možné míře.

Žádám pacienty aby zvážili, zda jejich obtíže jsou skutečně tolik vážné, že je návštěva ordinace v této situaci nutná

Od pondělí máme povinnost pracovat v OPP.... personál získal a má k dispozici !3 ks respirátoru!. Tedy na pondělí pro sestru a lékařku, na úterý pro jednu z nich....co bude dále nevím. Brýle a ochranné obleky nemám, přes opravdu nadlidské úsilí se mi je  sehnat nepodařilo, objednávku z  konce ledna nedodali na příkaz Vlády.