Aktuality

25. března 2021

Výzva k přihlášení do soutěže ,,Slepá místa"


Vážení spoluobčané,                                                                                                                                                      narazila jsem na zajímavou soutěž, do které by se mohla naše obec přihlásit. Jedná se konkrétně o soutěž Slepá místa.

Slepá místa – soutěž, která může pomoci zlepšit naši obec.

V každé obci je co zlepšovat. Základním předpokladem pro kvalitu života občanů je míra bezpečnosti a předcházení častým výtržnostem, kriminalitě v rizikových lokalitách i ničení památek. Pro zlepšení kvality prostředí obce je možné využít digitalizaci a automaticky upozornit na zákaz vstupu, neoprávněné parkování a zvýšenou hladinu toku nebo sbírat užitečná data.                                                                                                                                                                     Díky účasti v soutěži Slepá místa může obec získat individuální řešení na míru v hodnotě 150 000 Kč. Poraďte nám, které ,,Slepé místo“ bychom tam měli zařadit.

Slepé místo: <doplňte název místa>

Popis místa: <doplňte kde přesně se nachází, co konkrétně je ohroženo>

Proč by se to mělo řešit? <doplňte důvod – cítíte se zde v nebezpečí? Z jakého důvodu? Vadí vám ničení památky? Obtěžují vás neoprávněně zaparkovaná vozidla?>

<doplňte další informace, které považujte za důležité>


Více informací najdete na webové stránce www.slepamista.cz

S pozdravem a přáním hezkého dne Ivana Frajová